|
|
|
|
|
|
O nas
 |
|
Firma Oranit jest prywatną spółką założoną w 1985 r. przez dwóch partnerów: Eliezer Arbel i Avi Zohar.
Zakład znajduje się w strefie przemysłowej Haifa Bay w Izraelu, bardzo blisko portu Hajfa.
Oranit z małego rodzinnego składu drewna stał się wiodącym producentem profili i sufitów drewnianych. Oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Sufity standardowe i specjalne (na zamówienie) eksportowane są do wielu krajów. Spełniają wysokie standardy w zakresie wzornictwa, technologii i aspektów środowiskowych
Naszym celem jest utrzymanie najwyższych standardów międzynarodowych, także w zakresie rozwoju produktu i marketingu. By je spełnić wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie. W firmie Oranit wszystkie procesy są wykonywane w jednym miejscu. Począwszy od cięcia drewna, poprzez jego obróbkę przy zastosowaniu maszyn sterowanych numerycznie, impregnację przeciwogniową, bejcowanie i zabezpieczenie drewna.
|
Firma Oranit reprezentowana jest w Europie przez autoryzowanych dystrybutorów. Nasze produkty i nasze pomysły przedstawiamy na wielu międzynarodowych targach takich jak: Batimat w Paryżu, Arch w Moskwie , Budma w Poznaniu oraz w budynku pokazowym w Bukareszcie.
Posiadamy w pełni wyposażony park maszynowy. Dzięki temu elastycznie reagujemy na nowe trendy we wzornictwie.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|